Oferta

Kuchnie

Nasze dwunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu mebli kuchennych do zabudowy pozwala zaspokoić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Produkujemy meble kuchenne i współpracujemy z kilkunastoma sprawdzonymi producentami frontów meblowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli kuchennych wyposażonych we fronty z drewna naturalnego (dąb, olcha, czereśnia) i z niezwykle popularnego MDF-u lakierowanego na wysoki połysk lun mat (gama ponad 700 odcieni zaspokaja najbardziej wyszukane oczekiwania). Wykonujemy również meble z frontami fornirowanymi, foliowanymi, laminowanymi i akrylowymi oraz pozostałymi istniejącymi na naszym rynku. Nasze kuchnie często wyposażamy w blaty z litego, olejowanego drewna, co jest doskonałym przełożeniem zdrowych trendów ekologicznych na nasze zabudowy kuchenne. Ważną cechą naszych mebli jest ich kompleksowy projekt i montaż. Klient nie musi już myśleć o przyłączach, dodatkowych ściankach itd. Zaprojektujemy je sami wykorzystując maksymalnie każdą powierzchnię kuchni. Nasz sukces jest w dużej części spowodowany tym, że nasza praca jest również naszą pasją. Realizując Państwa oczekiwania i marzenia, jednocześnie realizujemy własne. Naszą dewizą niezmiennie pozostaje unikanie odpowiedzi typu: nie da się, nie ma, nie można. Zapraszamy do sprawdzenia tego osobiście w naszym studiu mebli przy ul. Rusałka 4b w Lublinie.

Łazienki

Łazienka przez duże “Ł”? Dlaczego nie? Z nami to możliwe! Naszym Klientom proponujemy doskonałe rozwiązania ergonomiczne znakomicie sprawdzające się w mniejszych łazienkach, które w połączeniu z odpowiednim wzornictwem, zapewniają długoletnią satysfakcję. Szafki pod umywalki, szafki na kosmetyki, zabudowy pralek, półki… to wszystko może być piękną ozdobą Państwa łazienki. Oferujemy projekt i wykonanie mebli łazienkowych z naturalnego, odpowiednio zabezpieczonego drewna, jak i z egzotycznych fornirów. Wykonujemy również meble lakierowane, gdzie kilkaset dostępnych w podstawowej cenie odcieni, zapewnia komfort właściwego wyboru. Systemy bezuchwytowe, doskonałe akcesoria firmy Blum, różnorodność frontów – to wszystko sprawia, że wykonane przez nas meble łazienkowe przestaną mieć tylko znaczenie praktyczne. Do łazienki będzie miło zajrzeć, by nacieszyć oczy estetyką. Niektórzy twierdzą, że wygląd łazienki mówi bardzo wiele o właścicielu domu lub mieszkania.

Szafy i garderoby

Zamówienie u nas szafy wnękowej, czy garderoby jest prostsze, niż może się to wydawać. Jedna wizyta w naszym studiu, podczas której wykonamy projekt i wycenę. Później już tylko kilka dni i… szafa gotowa! Zarówno projekt jak i wycena są u nas bezpłatne, do niczego nie zobowiązujące, niemniej staramy się tak projektować i wyceniać nasze szafy, by oszczędzić Państwu straty czasu na szukanie innego wykonawcy. Proponujemy szafy wnękowe na aluminiowych lub stalowych systemach marki Indeco, które według naszego doświadczenia gwarantują wieloletnią bezawaryjność. Jeśli jednak zażyczą sobie Państwo wykonanie szafy na innym systemie – nie ma problemu. Proszę wskazać producenta, a my zajmiemy się resztą. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji oraz ekspozycji szaf w naszym studiu. Zachęcamy, by szczególną uwagę zwrócili Państwo na nowoczesne wzornictwo wykonanych przez nas szaf. Dzięki odpowiednim detalom Państwa szafa lub garderoba przestanie być tylko meblem w przedpokoju lub sypialni. Stanie się nieodłącznym elementem pomieszczenia, nadając mu określony charakter. Indywidualny i niepowtarzalny projekt zapewni Państwu możliwość posiadanie unikatowej zabudowy przeznaczonej na składowanie.